tlo zlota tarcza

odNowa

Instalacja przetwarzania odpadów niebezpiecznych

Nasz autorski produkt odNowa jest przeznaczony dla opakowań zawierające pozostałości substancji niebezpiecznych lub nimi zanieczyszczonych tj. 15 01 10* który prowadzi do utraty statusu odpadu.

Idealne rozwiązanie

Ciężko wyobrazić sobie lepsze rozwiązanie w świecie gospodarki odpadami, kiedy odpad niebezpieczny traci zarówno prawnie, a jak i fizycznie swój status.

Twoje odpady nie tylko przestaną wykazywać jakikolwiek negatywny wpływ na środowisko, ale też zostaną przygotowane do ponownego użycia. Opakowania będą mogły zostać użyte odNowa nie tylko bezpośrednio w swojej pierwotnej formie, ale też będą mogły zyskać nowe życie w kolejnych procesach recyklingu.

puzzle_hero_top
puzzle_hero_top
puzzle_hero_top
puzzle_hero_top

Skuteczna i innowacyjna technologia

Autorski i innowacyjny system czyszczenia opakowań z substancji niebezpiecznych jest w pełni bezpieczny dla środowiska oraz zapewnia absolutną skuteczność w kwestii pozbycia się resztek substancji.

Zważywszy na powagę przedsięwzięcia dokładamy wszelkich starań do procedur jakościowych oraz bezpieczeństwa, aby odNowa była produktem o najwyższej jakości.

Ogólnopolski zasięg

Pomimo lokalizacji instalacji w obrębie Warszawy odNowa funkcjonuje na terenie całego kraju. Odpowiadamy na potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów w imieniu ochrony środowiska i redukcji ilości odpadów.

Skontaktuj się ze swoim opiekunem z Twojego województwa. Przybliżymy Ci wszystkie szczegóły współpracy oraz udostępnimy niezbędne dokumenty.

puzzle_hero_top
puzzle_hero_top

Kiedy odpad odNowa jest produktem?

Ostateczny recykler

Masz pewność, że Twoje odpady zostaną zagospodarowane w końcowej instalacji. Jest to niezwykle ważne w przypadku odpadów niebezpiecznych. Dzięki temu gwarantujemy bezpieczeństwo nie tylko środowisku ale również Tobie i Twoim bliskim.

Najwyższy poziom ekologii

Przekazane do nas opakowania w innowacyjnym procesie technologicznym tracą status odpadu. Doprowadzenie do recyklingu do tak wysokiego poziomu to nie tylko idea, ale i rzeczywistość w której możesz uczestniczyć.

Elastyczność

Działając na terenie całej Polski nauczyliśmy się, że wymagania w przypadku odpadów niebezpiecznych są mocno spersonalizowane. Z pełną świadomością tworzymy rozwiązania przystosowane do Twojego przedsiębiorstwa biorąc pod uwagę takie aspekty jak wytwarzane ilości odpadów, ich specyfikę czy decyzje środowiskowe.

puzzle_hero_top
puzzle_hero_top

Zacznijmy odNowa w imię lepszego jutra

Skontaktuj się z nami:


    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w formularzu kontaktowym i kontakt ze mną w odpowiedzi na moją wiadomość, zgodnie z Polityką prywatności. Administratorem danych zawartych w korespondencji e-mail jest SENDA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ z siedzibą w Warszawie, ul. Strzygłowska 67FK, 04-872 Warszawa, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego przez Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy pod numerem 0000601997.

    Scroll to Top