tlo zlota tarcza

O nas

Lider zrównoważonego rozwoju i innowacyjnych rozwiązań

Odkryj nowy komfort i jakość współpracy w zakresie gospodarki odpadami oraz ochrony środowiska – z Senda.

Patrzymy globalnie, wdrażamy lokalnie

Naszą misją jest wspieranie firm i instytucji w zrównoważonym rozwoju biznesowym oraz osiąganiu ekologicznych celów poprzez dostarczanie innowacyjnych rozwiązań i usług doradczych w zakresie recyklingu oraz utylizacji odpadów. Najlepsze globalne praktyki dostosowujemy do lokalnych potrzeb i wdrażamy u naszych klientów.

W ramach działalności brokerskiej zagospodarowujemy większość odpadów i surowców wtórnych – obsługujemy również zamówienia publiczne i przetargi.

puzzle_hero_top
puzzle_hero_top
puzzle_hero_top
puzzle_hero_top

Razem możemy więcej

Prowadzimy działania edukacyjne w zakresie ochrony środowiska – opracowujemy szkolenia dla firm dopasowane do ich indywidualnych potrzeb. Wierzymy, że razem jest się w stanie osiągnąć więcej, dlatego aktywnie szukamy przestrzeni do współpracy z innymi podmiotami, by móc realizować wspólne cele.

Nasze wartości

Odpowiedzialność

Zarówno w kontekście środowiskowym, jak biznesowym. Działamy na rzecz ekologicznych zmian, wspierając zrównoważony rozwój firm. Jesteśmy w pełni świadomi, jak istotne jest rozsądne korzystanie z zasobów oraz efektywny recykling i utylizacja odpadów. Bierzemy pełną odpowiedzialność za wdrażane w tym zakresie rozwiązania.

 Transparentność

Transparentność

Współpraca z nami opiera się na przejrzystych zasadach. Stawiamy na maksymalną transparentność działań: klarownie skonstruowane umowy, dostęp do pełnej dokumentacji z procesu zagospodarowania odpadów, konkretne odpowiedzi na wszystkie pytania – w Senda to standardowy pakiet na dobry start.

 Elastyczność

Elastyczność

Potrzeby naszych klientów oraz przepisy w zakresie utylizacji odpadów i ochrony środowiska nieustannie się zmieniają, a my na bieżąco wprowadzamy rozwiązania, które potrafią im sprostać. Wdrażamy innowacje procesowe, technologiczne i komunikacyjne, by współpraca z nami była maksymalnie wygodna, bezpieczna i dostosowana do potrzeb.

puzzle_hero_top
puzzle_hero_top
puzzle_hero_top

Niezawodny zespół, niezawodne rozwiązania

W Senda największą wartością są ludzie. Zatrudniamy ponad 20 specjalistów z różnych obszarów recyklingu, utylizacji odpadów oraz doradztwa środowiskowego. Połączenie ich wiedzy, umiejętności i doświadczenia pozwala nam na wdrażanie skutecznych rozwiązań wobec nietypowych wyzwań, z którymi borykają się nasi klienci. Często to właśnie one stają się początkiem wieloobszarowej, długoletniej współpracy. Masz naprawdę trudny problem? Skontaktuj się z nami – prawdopodobnie mamy już na niego gotowe rozwiązanie.

Scroll to Top